Skip to main content

Графік прийому

Шановні пацієнти!

Задекларуватись у лікаря терапевта можливо, якщо він ще не уклав  2000 декларацій. Про наявність можливості задекларуватись у лікаря-терапевта запитуйте, будь ласка, у медичних реєстраторів, тел. 725-58-01, 725-58-02. Для укладання декларації з лікарем необхідно записатись до нього на прийом, мати з собою паспорт громадянина або посвідку на постійне проживання, ідентифікаційний код, бажано – телефон.
 
Здійснити запис на прийом до лікаря можливо в реєстратурі на першому поверху, або за телефонами реєстратури  725-58-01, 725-58-02, або самостійно на сайті Helsi.me та в електронному додатку Helsi.
 
Пропонуємо ознайомитися з графіками роботи лікарів-терапевтів Центру надання первинної медичної допомоги та лікарів-спеціалістів Консультаційно-діагностичного центру .
Виберіть спеціальність лікаря і Вам буде надана інформація про дати та години прийому лікарів даної спеціальності впродовж поточного тижня, а також повідомлені відомості про кількість вільних місць для запису на прийом на момент перегляду.
Ви можете скористуватися календарем для вибору конкретної дати (графік роботи лікарів подається на 1-2 тижня  вперед).