Skip to main content

Профспілковий комітет

Профспілкова організація КНП «Міська клінічна лікарня № 27» ХМР – одна з найбільш численних і авторитетних серед первинних організацій, що входять в Київський районний комітет профспілки  працівників охорони здоров’я м. Харкова.  В її складі лікарі, медичні сестри, співробітники медустанови. Багато з них успішно поєднують професійну та громадську діяльність, будучи обраними до складу профкому медустанови.


СКЛАД ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ:

Щербань Т.В. – голова профкому, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності;

Калмикова Г.Є.– секретар – член профкому, бухгалтер

КОМІСІЇ ПРОФКОМУ:

  • комісія з охорони праці та техніки безпеки, здоров’ю співробітників (голова комісії – Афонічева Н.Г., інженер з охорони праці);
  • комісія з організаційно-масової роботи;
  • комісія з соціально та економічний захист (голова комісії – Зибіна Г.В., нач. відділу кадрів);
  • ревізійна комісія (голова комісії – Гарькавая О.О.,бухгалтер)

Колективний договір – надійний механізму захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів


Профспілковий комітет, його комісії націлені на проведення роботи щодо захисту економічних і соціальних інтересів членів профспілки. Найбільш важливою складовою соціально-правової роботи є розробка і укладення колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом, а також здійснення контролю за його виконанням.

Цей важливий нормативно-правовий документ був укладений в колективі поліклініки  в 2015 році. У ньому не тільки уточнюються окремі положення трудового законодавства, а й включені додаткові соціальні пільги та гарантії для працівників.

Колектив поліклініки живе дружною сім’єю!

Організація і участь в масових дозвіллєвих заходах – одне з найбільш помітних напрямків в роботі профспілкової організації. Спільно з адміністрацією, радою медичних сестер проводяться святкові заходи, приурочені до календарних дат і професійних свят – до Дня медичного працівника та Дня медичної сестри, нагороджуються кращі з кращих члени профспілки, організовано привітання з нагоди їх ювілейних дат. Стало традиційним вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни – колишніх співробітників поліклініки.

Профспілковий комітет купуються подарунки і квитки на новорічні святкові театральні вистави для дітей співробітників.

У поліклініці проходяться творчі зустрічі з творчими колективами, діячами культури і мистецтва Харкова. Придбаються  квитки на спектаклі, концерти, циркові вистави.

Представники колективу своєю участю активно підтримують районні, міські та обласні конкурси, фестивалі, спартакіади, показуючи гарні результати і домагаючись вагомих перемог.